Audi A4 '2010

Локација : Македонија / Штип
Цена: €21,000
 • Година: 2010
 • Километража : 179479 км
 • Големина на мотор : 2967cm3
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Врати : 5
 • Надворешна боја : Црна
 • Сила на моторот/kw : 176
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Start-stop систем
 • Ски торба
 • Сензори за дожд
 • Серво волан
 • On-board компјутер
 • Навигација
 • Мултифункционален волан
 • MP3 интерфејс
 • Head-up Дисплеј
 • Hands-free kit
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Електрични подесувачи на седишта
 • Греачи на седишта
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Bluetooth
 • Помошно греење
 • Металик
 • Xenon светла
 • Филтер за честички
 • Сензор за светло
 • имобилизатор
 • Маглинки
 • ESP
 • Дневни светла
 • Прилагодливи светла
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Audi '2012
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1959cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 151308 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Volkswagen Crafter '2010
€1
 • Локација: 
 • Мотор: 2461cm3 2.5 TDI
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Fiat Doblo '2010
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1598cm3 mJTD, Дизел
 • Километража: 214600 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали