BMW 525 '2006

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 8300
 • Година: 2006
 • Километража : 190000 км
 • Големина на мотор : 2497cm3
 • Тип на мотор : 525D
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 4
 • Надворешна боја : Црна
 • Сила на моторот/kw : 120
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Паркинг сензори  Предни и задни
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Start-stop систем
 • Сензори за дожд
 • On-board компјутер
 • Навигација
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Bluetooth
 • Алуминиумски Бандажи
 • Металик
Ново
BMW 1 Series '2004
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1995cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 206601 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ново
BMW 3 Series '2006
€1
 • Локација: 
 • Мотор: 1995cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 111 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали