Citroën '2006

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Година: 2006
 • Километража : 163737 км
 • Големина на мотор : 1398cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Врати : 5
 • Сила на моторот/kw : 40
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Сензори за дожд
 • On-board компјутер
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Bluetooth
 • Металик
 • Xenon светла
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Ново
Citroën '2009
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1997cm3 CDI, Дизел
 • Километража: 103819 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Citroën Jumper '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2198cm3
 • Километража: 251075 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Citroën C3 '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1124cm3 бензин
 • Километража: 125000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали