Citroën '2012

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 7 VXT 91
 • Година: 2012
 • Километража : 180 км
 • Големина на мотор : 1560cm3
 • Тип на мотор : HDI
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Пик ап
 • Врати : 4
 • Носивост : 950кг
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 66
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  3
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • MP3 интерфејс
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Електрични подесувачи на седишта
 • Греачи на седишта
 • Централно заклучување
 • CD player
 • имобилизатор
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Возачко
 • Емисиона класа  ЕУРО 5
Citroën Jumper '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2198cm3
 • Километража: 251075 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Citroën C3 '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1124cm3 бензин
 • Километража: 125000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Citroën C3 '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1560cm3 HDI , Дизел
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали