Citroën C3 '2007

Локација : Македонија / Штип
Цена: €2,900
 • Шифра: DG354JK/5357
 • Година: 2007
 • Километража : 125000 км
 • Големина на мотор : 1124cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : бензин
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • Сила на моторот/kw : 44

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Металик
 • Маглинки
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни и странични
Citroën Jumper '2010
€8,500
 • Локација: 
 • Мотор: 2198cm3 Дизел
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Citroën Nemo '2010
€4,200
 • Локација: Македонија
 • Мотор: 1399cm3 HDI, Дизел
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали