Fiat '2007

Цена: €1
 • Година: 2007
 • Километража : 184085 км
 • Големина на мотор : 1997cm3
 • Тип на мотор : MJ
 • Менувач : Мануелен
 • Каросерија : Комбе
 • Врати : 5
 • Сила на моторот/kw : 88
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Сензори за дожд
 • On-board компјутер
 • MP3 интерфејс
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Филтер за честички
 • Сензор за светло
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Fiat Doblo '2010
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1598cm3 mJTD, Дизел
 • Километража: 214600 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Fiat Punto '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1368cm3 gas
 • Километража: 176000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Fiat Panda '2016
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1242cm3 бензин
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали