Fiat Panda '2007

Цена: €1
 • Година: 2007
 • Големина на мотор : 1247cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Седан
 • Врати : 2
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 51
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  2
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • MP3 интерфејс
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • CD player
 • ESP
 • ABS
Fiat '2007
€1
 • Локација: 
 • Мотор: 1997cm3 MJ
 • Километража: 184085 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Fiat '2009
€1
 • Локација: Македонија
 • Мотор: 1560cm3 MJ, Дизел
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Fiat Doblo '2010
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1598cm3 mJTD, Дизел
 • Километража: 214600 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали