Fiat Panda '2008

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 4044
 • Година: 2008
 • Километража : 200000 км
 • Големина на мотор : 1242cm3
 • Тип на мотор : ??????-????
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : gas (lpg, natural gas)
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • Сила на моторот/kw : 44
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Металик
 • Маглинки
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни и странични
Fiat '2007
€1
 • Локација: 
 • Мотор: 1997cm3 MJ
 • Километража: 184085 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Fiat Doblo '2010
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1598cm3 mJTD, Дизел
 • Километража: 214600 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Fiat Punto '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1368cm3 gas
 • Километража: 176000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали