Fiat Panda '2016

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 0541
 • Година: 2016
 • Големина на мотор : 1242cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : бензин
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • Сила на моторот/kw : 55
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Металик
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни и странични
 • Емисиона класа  ЕУРО 6
Ново
Fiat Doblo '2010
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1248cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 210000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ново
Fiat Ducato '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2999cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 261000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ново
Fiat Panda '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1242cm3 METAN, gas
 • Километража: 255000 км
 • ДДВ: -
Детали