Fiat Punto '2009

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 7874
 • Година: 2009
 • Големина на мотор : 1368cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : gas (lpg, natural gas)
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 3
 • Сила на моторот/kw : 57
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Металик
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Fiat '2007
€1
 • Локација: 
 • Мотор: 1997cm3 MJ
 • Километража: 184085 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Fiat '2009
€1
 • Локација: Македонија
 • Мотор: 1560cm3 MJ, Дизел
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Fiat Doblo '2010
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1598cm3 mJTD, Дизел
 • Километража: 214600 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали