Ford '2006

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Година: 2006
 • Километража : 210000 км
 • Големина на мотор : 2198cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Седан
 • Врати : 5
 • Сила на моторот/kw : 62
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  3
 • On-board компјутер
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
Ново
Ford Transit '2007
€5,500
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2402cm3 TDCI, Дизел
 • Километража: 280000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ford Focus '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1560cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 199000 км
 • ДДВ: -
Детали