Ford C-Max '2008

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 3745
 • Година: 2008
 • Километража : 108766 км
 • Големина на мотор : 1560cm3
 • Тип на мотор : TDCI
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Сила на моторот/kw : 80
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Радио
 • Сензори за дожд
 • On-board компјутер
 • Мултифункционален волан
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • CD player
 • Bluetooth
 • Алуминиумски Бандажи
 • Металик
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Ford C-Max '2004
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1798cm3 TNG, gas
 • Километража: 100000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ford Transit '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2402cm3 Дизел
 • Километража: 159700 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ford Fiesta '2017
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1242cm3 бензин
 • Километража: 56700 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали