Ford Fiesta '2017

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 7369
 • Година: 2017
 • Километража : 56700 км
 • Големина на мотор : 1242cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : бензин
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • Надворешна боја : Сина
 • Сила на моторот/kw : 44
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Bluetooth
 • Металик
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни и странични
 • Емисиона класа  ЕУРО 6
Ново
Ford Focus '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1560cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 199000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ford Fiesta '2010
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1399cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 160000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ford Fiesta '2012
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1560cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 111 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали