Ford Focus '2005

Цена: €1
 • Година: 2005
 • Километража : 199000 км
 • Големина на мотор : 1560cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • Надворешна боја : Сива
 • Сила на моторот/kw : 80
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  Климатроник
 • Радио
 • On-board компјутер
 • MP3 интерфејс
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни и странични
Ново
Ford Transit '2007
€5,500
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2402cm3 TDCI, Дизел
 • Километража: 280000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ford Focus '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1560cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 199000 км
 • ДДВ: -
Детали