Ford Focus '2006

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Година: 2006
 • Километража : 199177 км
 • Големина на мотор : 1560cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • Сила на моторот/kw : 80
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Сензори за дожд
 • On-board компјутер
 • MP3 интерфејс
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • Bluetooth
 • Металик
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Ново
Ford Fiesta '2010
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1399cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 160000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ново
Ford Transit '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2198cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 250000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ново
Ford Fiesta '2012
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1560cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 111 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали