Ford Transit '2007

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 9470
 • Година: 2007
 • Километража : 170112 км
 • Големина на мотор : 1753cm3
 • Тип на мотор : TDCI
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Пик ап
 • Врати : 3
 • Сила на моторот/kw : 66
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  2
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Металик
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни
Ново
Ford Fiesta '2010
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1399cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 160000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ново
Ford Transit '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2198cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 250000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ново
Ford Fiesta '2012
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1560cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 111 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали