Ford Transit '2007

Локација : Македонија
Цена: €6,000
 • Шифра: N 5643 E
 • Година: 2007
 • Километража : 170000 км
 • Големина на мотор : 2402cm3
 • Тип на мотор : TDCI
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Фургон
 • Врати : 5
 • Носивост : 950кг
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 85
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

?????: FORD
?????: TRANSIT TDCI
?????????:2402 CM3
???? ?? ?????: 85 KW-114 ?S
????????:170000 ??
???? ????????????: 2007 ??????
???????: ?????
??????: ?????
??? ????? ? ??? ????????? ?????
???????:290 ??,??????:190 ??,??????:180CM
????????: 950 ??

 • Број на седишта  3
 • Радио
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Кука за приколка
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни
 • Налепница за емисиони гасови  3 (жолта)
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Ново
Ford Fiesta '2017
€8,100
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1242cm3 Benzinec, бензин
 • Километража: 64000 км
 • ДДВ: -
Детали