Ford Transit '2008

Цена: €1
 • Шифра: 03 ZD XT
 • Година: 2008
 • Големина на мотор : 2198cm3
 • Тип на мотор : TDCI
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Патничко комбе
 • Врати : 5
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 81
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  9
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • MP3 интерфејс
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Ново
Ford Fiesta '2010
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1399cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 160000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ново
Ford Transit '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2198cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 250000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ново
Ford Fiesta '2012
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1560cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 111 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали