DAF '2006

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: bs jd 24
 • Година: 2006
 • Километража : 230000 км
 • Големина на мотор : 4462cm3
 • Менувач : Автоматски
 • Каросерија : Камион
 • Врати : 2
 • Носивост : 2000кг
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 114
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  2
 • Внетрешен дизајн  Tкаенина
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Електрични прозори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни и странични
 • Налепница за емисиони гасови  3 (жолта)
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Mitsubishi '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1124cm3 BENZINEC, бензин
 • Километража: 87400 км
 • ДДВ: -
Детали
Ford Focus '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1560cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 199000 км
 • ДДВ: -
Детали