Iveco '2007

Цена: €1
 • Година: 2007
 • Километража : 600000 км
 • Големина на мотор : 10308cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Церада
 • Сила на моторот/kw : 332
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Радио
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Маглинки
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Iveco Daily '2010
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2998cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 247000 км
 • ДДВ: -
Детали
Iveco Daily '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2287cm3 tdi, Дизел
 • Километража: 191200 км
 • ДДВ: -
Детали