Iveco Daily '2007

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: BOR 854 A
 • Година: 2007
 • Километража : 237860 км
 • Големина на мотор : 2287cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Каросерија : Комбе
 • Врати : 4
 • Носивост : 1200кг
 • Сила на моторот/kw : 100
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  3
 • Радио
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Ново
Iveco Daily '2013
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2287cm3 Дизел
 • Километража: 220000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Iveco Daily '2009
€1
 • Локација: 
 • Мотор: 2998cm3 Дизел
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Iveco '2007
€1
 • Локација: 
 • Мотор: 10308cm3 Дизел
 • Километража: 600000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали