Iveco Daily '2008

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 68 VNH2
 • Година: 2008
 • Километража : 191000 км
 • Големина на мотор : 2998cm3
 • Тип на мотор : D
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Комбе
 • Врати : 3
 • Носивост : 2500кг
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 107
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  3
 • Внетрешен дизајн  other
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Серво волан
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Електрични подесувачи на седишта
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • CD player
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни
 • Налепница за емисиони гасови  3 (жолта)
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Iveco Daily '2010
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2998cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 247000 км
 • ДДВ: -
Детали
Iveco Daily '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2287cm3 tdi, Дизел
 • Километража: 191200 км
 • ДДВ: -
Детали