Iveco Daily '2008

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 40 VPB 4
 • Година: 2008
 • Километража : 191100 км
 • Големина на мотор : 2287cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Комбе
 • Врати : 4
 • Носивост : 1300кг
 • Сила на моторот/kw : 88
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  3
 • Радио
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Возачко
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Iveco Daily '2007
€1
 • Локација: 
 • Мотор: 2998cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 187885 км
 • ДДВ: -
Детали
Iveco Daily '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2998cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 300000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Iveco Daily '2011
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2998cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 242000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали