Kia '2009

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 5394
 • Година: 2009
 • Километража : 60000 км
 • Големина на мотор : 999cm3
 • Тип на мотор : benzin-plin
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : gas (lpg, natural gas)
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • Надворешна боја : жолта
 • Сила на моторот/kw : 45
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Bluetooth
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Smart '2018
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 999cm3 Дизел
 • Километража: 5562 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ново
Volkswagen Golf '2009
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1968cm3 tdi, Дизел
 • Километража: 181923 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Volkswagen Golf '2009
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1598cm3 TDI
 • Километража: 250000 км
 • ДДВ: -
Детали