Mercedes '2012

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 8625
 • Година: 2012
 • Километража : 195000 км
 • Големина на мотор : 1461cm3
 • Тип на мотор : CDI
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Патничко комбе
 • Врати : 4
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 55
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Електрични прозори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Bluetooth
 • Металик
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
 • Емисиона класа  ЕУРО 5
Ново
Mercedes '2012
€10,850
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1796cm3 CDI, Дизел
 • Километража: 195000 км
 • ДДВ: -
Детали