Мерцедес 220 '2017

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Година: 2017
 • Километража : 114000 км
 • Големина на мотор : 2200cm3
 • Тип на мотор : TDI
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 2
 • Надворешна боја : Бела
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

MERCEDES – BENZ C 220 D CABRIOLET 2017 GODINA
ZAFATNINA : 2200 CM3
GORIVO : DIZEL
MENUVAC : AUTOMATIK – F1
POMINATO : 114223 KM
Od oprema poseduva :
– kozen enterier
– parking senzori
– navigacija
– fabricko radio so CD/AUX/BLUTOOTH
– golem LCD ekran
– komandi na volan
– aluminski felni

CENA PO DOGOVOR
TEL : 070 722 077

Ново
Mercedes '2012
€10,850
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1796cm3 CDI, Дизел
 • Километража: 195000 км
 • ДДВ: -
Детали