Mercedes M-Class '2012

Локација : Македонија / Штип
Цена: €26,000
 • Година: 2012
 • Големина на мотор : 3500cm3
 • Тип на мотор : CDI
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • Надворешна боја : Црна
 • Сила на моторот/kw : 177
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Паркинг сензори  Предни и задни
 • Клима  Климатроник
 • Радио
 • Сончев покрив
 • Start-stop систем
 • Сензори за дожд
 • Серво волан
 • On-board компјутер
 • Навигација
 • Мултифункционален волан
 • MP3 интерфејс
 • Head-up Дисплеј
 • Hands-free kit
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Електрични подесувачи на седишта
 • Греачи на седишта
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Bluetooth
 • Помошно греење
 • Xenon светла
 • Traction control
 • Филтер за честички
 • Сензор за светло
 • имобилизатор
 • Четири тркала
 • Маглинки
 • ESP
 • Дневни светла
 • Прилагодливи светла
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Ново
Mercedes '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1992cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 184000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ново
Mercedes '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1992cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 213000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ново
Mercedes Sprinter '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2148cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 171000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали