Mercedes Sprinter '2011

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 6426
 • Година: 2011
 • Километража : 220000 км
 • Големина на мотор : 2143cm3
 • Тип на мотор : CDI
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Фриго
 • Врати : 5
 • Надворешна боја : жолта
 • Сила на моторот/kw : 95
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  3
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Металик
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни
 • Емисиона класа  ЕУРО 5
Ново
Mercedes '2012
€10,850
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1796cm3 CDI, Дизел
 • Километража: 195000 км
 • ДДВ: -
Детали