Mercedes Vito '2008

Цена: €1
 • Шифра: 44 VRH 1
 • Година: 2008
 • Големина на мотор : 2148cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Караван
 • Врати : 5
 • Сила на моторот/kw : 70
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  6
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Сензори за дожд
 • On-board компјутер
 • MP3 интерфејс
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Bluetooth
 • Металик
 • Сензор за светло
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Ново
Mercedes '2005
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1992cm3 tdi, Дизел
 • Километража: 252000 км
 • ДДВ: -
Детали