Mitsubishi '2006

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 9565
 • Година: 2006
 • Големина на мотор : 1124cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : бензин
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 3
 • Сила на моторот/kw : 55
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Citroën C3 '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1124cm3 бензин
 • Километража: 125000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Peugeot Boxer '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2999cm3 Дизел
 • Километража: 200226 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Fiat Punto '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1368cm3 gas
 • Километража: 176000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали