Opel '2007

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: nema
 • Година: 2007
 • Километража : 126000 км
 • Големина на мотор : 1248cm3
 • Тип на мотор : CDTi
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Пик ап
 • Врати : 3
 • Носивост : 700кг
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 55
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  2
 • Внетрешен дизајн  Tкаенина
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Електрични прозори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Возачко
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Opel '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1686cm3 74 KW
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Opel Zafira '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1910cm3 Дизел
 • Километража: 100000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Opel Vivaro '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1995cm3
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали