Opel '2013

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 0549
 • Година: 2013
 • Големина на мотор : 1248cm3
 • Тип на мотор : CDTI
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Пик ап
 • Врати : 3
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 66
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  2
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Мултифункционален волан
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Металик
 • имобилизатор
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни и странични
 • Емисиона класа  ЕУРО 5
Opel Zafira '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1910cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 203000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Opel Zafira '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1910cm3 Дизел
 • Километража: 240000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали