Opel Astra '2004

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 5907
 • Година: 2004
 • Големина на мотор : 1686cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  Климатроник
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Мултифункционален волан
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Металик
 • имобилизатор
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Ново
Opel '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1686cm3 74 KW
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ново
Opel Zafira '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1910cm3 Дизел
 • Километража: 100000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Opel '2012
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1248cm3
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали