Opel Movano '2011

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 3 VLN 12
 • Година: 2011
 • Километража : 200 км
 • Големина на мотор : 2299cm3
 • Тип на мотор : DCI
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Комбе
 • Врати : 4
 • Носивост : 1365кг
 • Надворешна боја : Бела
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  3
 • Паркинг сензори  Задни
 • Внетрешен дизајн  Филц
 • Клима  Климатроник
 • Радио
 • Сончев покрив
 • Сензори за дожд
 • On-board компјутер
 • Мултифункционален волан
 • Head-up Дисплеј
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Електрични подесувачи на седишта
 • Греачи на седишта
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • имобилизатор
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Возачко
Opel '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1686cm3 74 KW
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Opel Zafira '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1910cm3 Дизел
 • Километража: 100000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Opel Vivaro '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1995cm3
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали