Opel Zafira '2007

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Година: 2007
 • Километража : 100000 км
 • Големина на мотор : 1910cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  7
 • Клима  Климатроник
 • Централно заклучување
Opel '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1686cm3 74 KW
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Opel Vivaro '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1995cm3
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Opel Movano '2011
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2299cm3 DCI, Дизел
 • Километража: 200 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали