Peugeot Boxer '2007

Локација : Македонија / Штип
Цена: €9,000
 • Шифра: 97 VLF 1
 • Година: 2007
 • Километража : 116630 км
 • Големина на мотор : 2198cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Каросерија : Седан
 • Врати : 2
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 74
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  3
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • ESP
 • ABS
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Citroën Jumper '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2198cm3
 • Километража: 251075 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ford '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2198cm3 Дизел
 • Километража: 210000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали