Peugeot Boxer '2008

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 91 VPT 8
 • Година: 2008
 • Големина на мотор : 2198cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Седан
 • Врати : 5
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 88
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  3
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • MP3 интерфејс
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Bluetooth
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни и странични
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Ново
Peugeot '2009
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1997cm3 CDI, Дизел
 • Километража: 185000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Peugeot 307 '2004
€1
 • Локација: 
 • Мотор: 1560cm3
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Peugeot 308 '2009
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1560cm3 HDI, Дизел
 • Километража: 263464 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали