Renault '2008

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: DO47A
 • Година: 2008
 • Километража : 324000 км
 • Големина на мотор : 4244cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Камион
 • Врати : 3
 • Носивост : 2000кг
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 118
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  2
 • Внетрешен дизајн  Tкаенина
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Сензори за дожд
 • On-board компјутер
 • Мултифункционален волан
 • Електрични прозори
 • Греачи на седишта
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Кука за приколка
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни
 • Налепница за емисиони гасови  3 (жолта)
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Ново
Renault '2008
€9,650
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 4764cm3 Дизел
 • Километража: 111 км
 • ДДВ: -
Детали
Renault Megane '2005
€3,300
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1598cm3 Плин, gas
 • Километража: 74000 км
 • ДДВ: -
Детали