Renault Clio '2014

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Година: 2014
 • Километража : 135800 км
 • Големина на мотор : 1588cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : бензин
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • Надворешна боја : Црна
 • Сила на моторот/kw : 66
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Start-stop систем
 • On-board компјутер
 • Навигација
 • Мултифункционален волан
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • Bluetooth
 • Металик
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни и странични
Renault Kangoo '2012
€1
 • Локација: 
 • Мотор: 1461cm3 DCI, Дизел
 • Километража: 200000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ново
Renault Modus '2007
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1461cm3 DCI, Дизел
 • Километража: 192772 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Renault Clio '2011
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1461cm3 Дизел
 • Километража: 212209 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали