Renault '2012

Локација : Македонија
Цена: €5,000
 • Шифра: 2 VTX 30
 • Година: 2012
 • Големина на мотор : 1461cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Фургон
 • Врати : 5
 • Надворешна боја : зелена
 • Сила на моторот/kw : 55
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  2
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • MP3 интерфејс
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Bluetooth
 • ESP
 • ABS
Renault Master '2007
€1
 • Локација: 
 • Мотор: 2464cm3
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Renault Kangoo '2009
€4,000
 • Локација: 
 • Мотор: 1461cm3 DCI
 • Километража: 195000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Renault Master '2006
€4,900
 • Локација: 
 • Мотор: 2464cm3 Дизел
 • Километража: 210000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали