Seat '2006

Локација : Македонија
Цена: €1
 • Година: 2006
 • Километража : 208411 км
 • Големина на мотор : 1896cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • Сила на моторот/kw : 74
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Ново
Seat Leon '2011
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1600cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 203824 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Seat Altea '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1896cm3
 • Километража: 234000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Seat Leon '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1968cm3 Дизел
 • Километража: 173265 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали