Seat Ibiza '2012

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Година: 2012
 • Километража : 209399 км
 • Големина на мотор : 1199cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Каросерија : Хечбек
 • Надворешна боја : Црна
 • Сила на моторот/kw : 55
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Металик
 • Xenon светла
 • Маглинки
 • ESP
 • Дневни светла
 • Прилагодливи светла
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Seat Altea '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1896cm3
 • Километража: 234000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Seat '2006
€1
 • Локација: Македонија
 • Мотор: 1896cm3
 • Километража: 208411 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Seat Leon '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1968cm3 Дизел
 • Километража: 173265 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали