Seat Leon '2006

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Година: 2006
 • Километража : 173265 км
 • Големина на мотор : 1968cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • Сила на моторот/kw : 103
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • MP3 интерфејс
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Seat Altea '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1896cm3
 • Километража: 234000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Seat '2006
€1
 • Локација: Македонија
 • Мотор: 1896cm3
 • Километража: 208411 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Seat Ibiza '2012
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1199cm3
 • Километража: 209399 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали