Skoda '2004

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Година: 2004
 • Километража : 257529 км
 • Големина на мотор : 2496cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 4
 • Сила на моторот/kw : 120
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  4
 • Паркинг сензори  Предни и задни
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • On-board компјутер
 • MP3 интерфејс
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Bluetooth
 • Сензор за светло
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Smart Fortwo '2004
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 698cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 114000 км
 • ДДВ: -
Детали
BMW 1 Series '2004
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1995cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 206601 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ford C-Max '2004
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1798cm3 TNG, gas
 • Километража: 100000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали