Smart '2006

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 1516
 • Година: 2006
 • Километража : 200000 км
 • Големина на мотор : 1493cm3
 • Тип на мотор : CDI
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 4
 • Сила на моторот/kw : 50
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  4
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • Металик
 • Маглинки
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни и странични
Ново
Smart '2018
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 999cm3 Дизел
 • Километража: 5562 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ново
Mercedes E-Class '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2987cm3 CDI, Дизел
 • Километража: 188727 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали