Smart '2018

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Година: 2018
 • Километража : 5562 км
 • Големина на мотор : 999cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • Сила на моторот/kw : 52
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Start-stop систем
 • Сензори за дожд
 • Серво волан
 • On-board компјутер
 • Мултифункционален волан
 • MP3 интерфејс
 • Hands-free kit
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Греачи на седишта
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Bluetooth
 • Помошно греење
 • Xenon светла
 • Traction control
 • Филтер за честички
 • Сензор за светло
 • имобилизатор
 • Четири тркала
 • Маглинки
 • ESP
 • Дневни светла
 • Прилагодливи светла
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Smart '2006
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1493cm3 CDI, Дизел
 • Километража: 200000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали