Volkswagen '2008

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 37 VRS 8
 • Година: 2008
 • Километража : 167300 км
 • Големина на мотор : 2461cm3
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Комбе
 • Врати : 4
 • Носивост : 1200кг
 • Надворешна боја : Црна
 • Сила на моторот/kw : 80
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  3
 • Внетрешен дизајн  Tкаенина
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Возачко
 • Емисиона класа  ЕУРО 4