Volkswagen Caddy '2012

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 7 VXT 11
 • Година: 2012
 • Километража : 146000 км
 • Големина на мотор : 2.1cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Пик ап
 • Врати : 2
 • Носивост : 700кг
 • Сила на моторот/kw : 55
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Радио
 • Електрични ретровизори
 • Електрични подесувачи на седишта
 • ABS