Volkswagen Caddy '2013

Локација : Македонија
Цена: €7,500
 • Шифра: VD 305 cm3
 • Година: 2013
 • Големина на мотор : 1598cm3
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Фургон
 • Врати : 2
 • Носивост : 700кг
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 55
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Радио
 • Електрични ретровизори
 • Електрични подесувачи на седишта
 • Централно заклучување
 • CD player
 • ESP
 • ABS
Ново
Volkswagen Caddy '2012
€7,300
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1598cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 141000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Volkswagen Caddy '2011
€7,000
 • Локација: 
 • Мотор: 1598cm3 TDI, Дизел
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали