Volkswagen Crafter '2008

Локација : Македонија
Цена: €1
 • Шифра: VV 040 S
 • Година: 2008
 • Километража : 213400 км
 • Големина на мотор : 2461cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Комбе
 • Врати : 4
 • Носивост : 2500кг
 • Сила на моторот/kw : 80
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  2
 • Внетрешен дизајн  Tкаенина
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Навигација
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Помошно греење
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Возачко
 • Емисиона класа  ЕУРО 4